Deze Sanlorenz SL82 uit 1999 is nu te koop in Spanje. Het is een uitzonderlijk jacht in zeer goede staat met 4 luxe cabins voor 9 gasten, prachtig salon, grote flybridge, crew cabins en imposante brug
Sanlorenzo behoort tot de wereldtop der jachtbouwers en ieder jacht is een reflectie van tijdloze elegantie. De werf levert vakmanschap op topniveau, volledig in harmonie met het luxueuze Mediterrane leven. Dit jacht is een prachtig voorbeeld van ambacht met oog voor detail, harmonie, rust en ruimte aan boord.
Een elegante loopbrug brengt ons op het achterdek. Er is een statige spiegeltrap naar het zwemplatform. Je voelt meteen de degelijkheid waarmee dit jacht gebouwd werd. Haar vormgeving is dynamisch en tijdloos dankzij de strakke zwarte belijning van haar raampartijen en het gestroomlijnde karakter van haar boeg. Dit jacht heeft power, dat straalt ze uit.
Op het voordek is een breed zonnebed en een zitbank. Op het achterdek zit of eet je aan de gestoffeerde bank met familietafel en enkele ligstoelen en poefs. Wanneer de statige schuiframen openen kom je in de sjieke, rustige leefruimte. Hier zien we kasten en wanden glanzend afgewerkt in het fijnste mahonie. Deze ruimte straalt vakmanschap uit. Er zijn opvallend mooie kasten, waarvan sommige zelfs met grote ronde deuren. Het glanzend witte plafond en de lichte stofferingen van sofa en karpetten brengen rust
Via de gang loop je naar de traphal, de kombuis die praktisch is ingericht en de grote brug. Hier word je altijd even stil. De ruimte is zeer goed afgewerkt met haar strak lederen stofferingen, inklapbare stoelen en wortelhouten details. De instrumenten zijn overzichtelijk en het panoramische uitzicht is fantastisch. Zelfs de dikte van de deuren verraadt dat je op een kwalitatief hoogstaand jacht vertoeft.
De trap loopt over alle dekken. De gastenvertrekken zijn even mooi afgewerkt. Er zijn 3 gastencabins en een luxueuze master suite. Iedere cabin heeft haar eigen ensuite badkamer met handwasbak, toilet, bidet en douche. Iedere cabin heeft voldoende kastruimte en lades. De master cabin heeft een bureel, een zithoek, een eigen inloopdressing, vele kasten, centraal geplaatst bed en een badkamer met douche, wc, handwasbak en bad met massagefunctie. Alles is zeer goed verzorgd.
Op de flybridge komen we meteen in een Zuiderse sfeer. Hier is een wetbar, zonnebed en zeer grote stijlvolle zithoek. Het is een mooie plek voor late avonden en genieten van een romantische zonsondergang.
De machinekamer is even verrassend als haar interieur. Dit is pure power. Het jacht is krachtig, heeft een enorme batterijcapaciteit en twee sterke generatoren aan boord. Er is zelfs een eigen watermaker.
Deze Sanlorenzo is een buitenkans voor wie stijl, klasse en degelijkheid weet te waarderen. Ze schittert niet enkel in haar uitstraling, maar ook in de zorg waarmee ze is onderhouden. Dit jacht is ontworpen om met volle teugen te genieten van het Mediterrane leven. Wordt ze jouw nieuwe droomjacht?
Algemeen
Overig:
2024: antifouling geplaatst, anodes vervangen, schroeven gesmeerd
Accommodatie
Materiaal, kleuren: : zeer gedetailleerde afwerking in mahoniehout, leefruimte met hoogglans plafondpanelen en zachte tinten in de zetelstoffering en gordijnen
Gordijnen: :ook het origineel beddegoed en spreien zijn aan boord aanwezig
Verblijfsruimtes: : ruim achterdek, leefruimte met groot salon, eetplaats, kombuis, prachtige brug met zithoek, binnentrap naar fly of cabins, fly met stuurstand, zonnebed, zithoek en wetbar, benedendeks master suite, gasten suite en 2 cabins, allen met eigen badkamer, 2 crew cabins met gedeelde badkamer
Type interieur: Classic, warm ;: zeer gedetailleerde afwerking in mahoniehout, leefruimte met hoogglans plafondpanelen en zachte tinten in de zetelstoffering en gordijnen
Hutten: : master cabin met dressing, zithoek en bureel, gastencabin met centraal bed en 2 gastencabins met enkele bedden, allen met eigen badkamer
Slaapplaatsen: : crew cabin met stapelbed en het captain's bed, kastruimte en gedeelde badkamer
Bad: : met hydromassage
TV: : Loewe
Kooktoestel & brandstof: : Miele, met afzuigkap. Op de flybridge is een grill
Overig:
Droogkast Miele Softtronic T4463 C, wasmachine Whirlpool AWG875
Voortstuwing: :schroefas diam 7 cm met 5-bladsschroef 930 mm type Detra D5 in nibral
Warm water: : op motor en met boiler 60 liter. Buitendouche w/k op zwemplatform en op flybridge
Watermaker: : Idromar
Er is een intercomsysteem aan boord en het jacht heeft een alarm en camera's
Ankerlier: : er zijn ook winches en achteraan 2 elektrische winches 24 V
Er is een hydraulische gangway